Dušan Vlahović gol panenka Juventus

Srpski fudbaler Dušan Vlahović upisao se u strelce na meču protiv Juventusa u 33. kolu italijanske Serije A.

#related-news_0

Fjorentina je do poluvremena povela sa 1:0 protiv aktuelnog šampiona Italije, a Vlahović je nastavio svoj niz golova u prvenstvu Italije.

Juventusu je spakovao pogodak iz penala u 29. minutu, a okuražio se da proba efektnu „panenku“ i prošlo je.

Zaleteo se kao da će šutirati snažno, u poslednjem trenutku je samo potkopao loptu i poslao je po sredini.

Vojčeh Ščensni nije uspeo da odbranom ispravi grešku svog saigrača Adrijena Rabioa, koji je igrao rukom, pa je „viola“ bila u prednosti 1:0.

Vlahović je i u prvom delu sezone dao gol Juventusu, u trenutku kada nije bio u elementu u kakvom je već nekoliko meseci.

„Staroj dami“ je dao svoj 17. gol ove sezone, a ima još dve asistencije na 34 odigrana meča u svim takmičenjima.