"Milioneri" prosuli dva gola prednosti.

Fudbaleri Borusije Dortmund remizirali su kod kuće nakon drame u trećem kolu Bundeslige protiv Hajdenhajma 2:2 koji je tako došao do prvog boda u istoriji kluba kada je najviši rang nemačkog fudbala u pitanju.

„Milioneri“ su imali sigurnu prednost u prvom poluvremenu i delovalo je kao da ništa ne može poći naopako po domaću ekipu. Džulijan Brand je postigao prvi gol već u sedmom minutu, da bi potom Emre Džan sa bele tačke duplirao prednost Dortmunda.

U nastavku, Hajdenhajm je zaigrao mnogo konkretnije i napravio veliki rezultat. Najpre je Eren Dinkči smanjio zaostatak gostiju u 61. minutu, da bi potom Tim Klajndenst izjednačio u 82. minutu sa penala.

Dortmundu je ovo već drugi kiks od starta sezone. Ova ekipa ima pet bodova nakon prva tri kola dok Hajdenhajm ima jedan bod.