Srpski napadač u strašnoj formi.

Ekipa Los Anđeles Galaksija odigrala je nerešeno 3:3 protiv Sijetl Saundersa u neverovatnom meču u noći između petka i subote.

Heroj domaćeg tima ponovo je bio srpski as Dejan Joveljić koji e golom u nadoknadi uspeo da donese izjednačenje i bod ekipi iz Los Anđelesa.

Joveljić je u drugom minutu sudijske nadoknade bio precizan iz penala i postavio konačan rezultat što mu je bio 10. gol u sezoni.

Delovalo je da će Galaksi lako doći o pobede jer je vodio u prvom poluvremeno sa 2:0 posle golova Ćićarita Ernandeza i Vaskeza.

Međutim, u drugom poluvremenu dolazi do ogromnog preokreta – golove su postizali Rou u 53, Ruidijaz u 61. i Moris u 73. minutu. Ipak, potpunu katastrofu Galaksija sprečio je Joveljić preciznim izvođenjem penala.

Posle ovog remija Galaksi je na šestom mestu Zapadne konferencije sa 34 boda, jednim više od Saundersa, koji su sedmi sa odigranom utakmicom više.