Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Totenhem sa 3:0 u prvom meču četvrtog kola Premijer lige.

Prvi peh za Totenhem desio se i 12. minutu kada je Erik Dajer morao da izađe iz igre zbog povrede koju je zadobio.

Ostatak prvog poluvremena protekao je u znaku fudbalera Kristal Palasa, dok Totenhem nije uspeo čak ni šut prema golu domaćina.

Drugo poluvreme donelo je samo još veću ofanzivu domaćina, koja je nagrađena golom Vilfreda Zahe iz penala u 75. minutu.

Tu Totenhemovim mukama nije bio kraj, pošto je u 84. minutu u igru ušao Odson Eduar, koji je najnovije pojačanje Kristal Palasa u napada.

U istom minutu u kom je ušao postigao je pogodak, a svoju odličnu partiju krunisao je jjoš jednim golom u nadoknadi utakmice.

Totenhem je nakon tri uvodne pobede, doživeo ubedljvi poraza, koji će ga svrgnuti sa prvog mesta na tabeli nakon ovog kola.

Za Kristal Palas je ovo prva pobeda, nakon dva remija i poraza, ali njihove navijače mnogi više raduje prikazana igra, kao i konkretnost i agresivnost u napadu.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao je poslednjih dvadesetak minuta za domaći tim.