FK Čukarički, FK Spartak
FK Čukarički, FK Spartak; Foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na gostovanju ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:1, u meču 24. kola Superlige Srbije.

Gosti su poveli u četvrtom minutu pošto je glavom gol postigao Asmir Kajević, a domaći tim do izjednačenja dolazi u 15. minutu golom Miloša Roševića.

Pobedu beogradskom timu doneo je u 51. minutu Marko Rakonjac.

Čukarički je treći na tabeli Super ligi Srbije sa 44 boda, dok je Spartak 11. sa 27 bodova.

U sledećem kolu Čukarički dočekuje Napredak, a Spartak gostuje Proleteru.

Fudbaleri Radničkog iz Niša i gostujućeg Novog Pazara odigrali su 1:1, u utakmici 24. kola Superlige Srbije.

Nišlije su povele u devetom minutu golom Rjoheija Mićibućija, kojem je asistirao Aleksandar Pejović.

Pazarci su stigli do boda pogotkom Ibrahima Mustafe u 55. minutu.

Posle nekompletnog kola, Radnički je 10. na tabeli sa 29 bodova, a Novi Pazar je poslednji 16. sa 18 bodova.

Novi Pazar u 25. kolu dočekuje tim Radničkog 1923 iz Kragujevca, a niški Radnički gostuje Metalcu.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Proleter sa 2:1.

Mladost je povela u 43. minutu golom Radomira Milosavljevića, a pobedu je obezbedio Milan Bojović pogotkom u 64. minutu. Jedini gol za novosadski tim postigao je David Dunđerski u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Mladost ima 30 bodova na sedmom mestu na tabeli, a Proleter ima tri boda manje na 12. mestu.

Ranije je Radnički u Kragujevcu pobedio Voždovac sa 1:0.