Fudbaleri Vojvodine slave pogodak, Foto: Starsport

Fudbaleri Kolubare pobedili su Čukarički u meču četvrtog kola Superlige Srbije, dok je Vojvodina savladala Voždovac.

Kolubara je iznenadila tim sa Banovog Brda sa 3:1, dok je Voša sa 2:0 izašla na kraj sa „zmajevima“.

Igrači Kolubare su napravili utoliko veći podvig jer su preokrenuli rezultat, pošto je Čukarički poveo golom Đorđa Jovanovića u 24. minutu.

Uroš Đuranović je izjednačio u 30. minutu, dok je Bogdan Mladenović u 50. doneo preokret Kolubari, a Đuranović u 80. minutu postavio konačan rezultat.

Kolubara je posle četiri kola upisala prvi trijumf u šampionatu i ima četiri boda, pa je na 12. mestu tabele, dok je Čukarički sa šest bodova na šestom mestu.

Kada je reč o susretu Vojvodine i Voždovca sve je u tom meču rešeno u rasponu od 14 minuta u prvom poluvremenu.

Veljko Simić je u 23. minutu pogodio mrežu rivala za 1:0, dok je Mirko Topić u 37. samo overio trijumf, pa Vojvodina ima četiri boda i zauzima deseto mesto.