Fudbaleri Radničkog iz Niša izgubili su od poljskog prvoligaša Jagelonije sa 0:3, u prvom kontrolnom meču na pripremama u turskom Beleku.

Poljaci su poveli u 38. minutu, kada je hrvatski internacionalac Jakov Puljić iskoristio kiks defanzivaca Radničkog i lako matirao golmana Ristića.

Na 2:0 povisio je Fernan Lopes u 48. minutu, a treći gol postignut iz penala u 68. minutu.

Lopes je izašao sam pred golmana Kojića, koji ga je srušio u svom kaznenom prostoru, a precizan sa 11. metara bio je Mistkovski.

I Čukarički je poražen u prvom pripremnom duelu u Turskoj, a bolja od srpskog tima bila je ruska ekipa Baltike koja je slavila sa 0:2.

U 19. minutu Šapić je izblokirao udarac Alšina, ali je na loptu natrčao Demijanov, koji je sa 17 metara pogodio za 0:1.

Konačan rezultat postavio je Kuzmin kada je u 47. minutu sa sedam-osam metara lako savladao Mićovića.