Srpski treneri u Čempionšipu Vladimir Ivić i Veljko Paunović neporaženi su posle 180 minuta fudbala u novoj sezoni.

Reding je savladao Barnsli rezultatom 2:0, oba gola pala su u drugom poluvremenu, nakon što je tim Veljka Paunovića imao dva igrača više na terenu.

Mora se priznati da je Reding u prvih 45 minuta igre bio u podređenoj ulozi i da se branio svim silama, da bi u nastavku rutinski došli do tri boda, ali im je bio olakšan posao.

Prvo je u 42. minutu isključen Helik, koji je dobio direktan crveni karton, da bi u nastavku Andersen dobio drugi žuti karton i morao je pre vremena „pod tuš“.

Paunovićev tim je to znalački kaznio, prvo je pogodio Meite u 67, da bi konačnih 2:0 postavio Olise u 76. minutu susreta.

S druge strane Votford Vladimira Ivića je remizirao sa Šefildom u gostima u meču bez golova.

Votford posle uvodna dva kola ima četiri boda i zauzima šesto mesto na tabeli Čempionšipa, dok je Reding prvi s maksimalnih šest bodova uz gol-razliku 4:0.