Mlada reprezentacija Srbije

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Bugarske u Gornjem Milanovcu 2:1 čime je definitivno je ostala bez šanse da se plasira na Evropsko prvenstvo

Izabranici Ilije Stolice poklekli su u završnici prvog poluvremena, a vođstvo gostima doneo je Ilian Iliev u 45. minutu.

Posle 20 minuta u nastavku Kalojan Krastev je udvostručio prednost, a nadu „orlićima“ vratio je Luka Ilić iz jedanaesterca.

Ipak, gol u 86. minutu ispostavio se samo kao utešni jer su gosti uspeli da očuvaju minimalnu prednost do poslednjeg sudijskog zvižduka.

Srbija posle osam kola ima po dve pobede i remija, uz četiri poraza pa sa osam bodova ni teoretski ne može da stigne prvoplasiranu Rusiju koja ima 17 bodova, ili drugoplasiranu Poljsku sa bodom manje.