Giganti sigurni u kvalifikacijama.

Fudbalska reprezentacija Brazila pobedila je  u Limi selekciju Perua rezultatom 1:0 (0:0) u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, koje će biti održano 2026. godine.

Jedini gol za Brazil postigao je Markinjos u 90. minutu.

Selekcija Argentine je u La Pazu savladala Boliviju rezultatom 3:0. Argentina je igrala bez Lionela Mesija, a u listu strelaca upisali su se Enco Fernandes u 31, Nikolas Taljifiko u 42. i Nikolas Gonzales u 83. minutu. Utakmica je odigrana na nadmorskoj visini od 3.658 metara. Bolivija je od 39. minuta igrala sa fudbalerom manje, pošto je isključen Roberto Fernandes.

Ekvador je u Kitu pobedio Urugvaj 2:1. Urugvaj je vodio golom Agustina Kanobija u 38. minutu, ali je Ekvador do pobede stigao pogocima Feliksa Toresa u 45. i 61. minutu.

Kolumbija i Čile su igrali bez golova, dok je Venecuela pogotkom Solomona Rondona u 93. minutu 1:0 savladala Paragvaj 1:0.

Brazil i Argentina dele prvo mesto na tabeli sa po šest bodova.