Fudbaleri Atalante pobedili su na svom terenu u Bergamu Torino sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Sva tri gola za domaće postigao je Tun Kopmejners. Prvi pogodak postigao je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena iz jedanaesterca.

Prednost je udvostručio u 47. minutu, a treći gol postigao je u 84. minutu. Jedini strelac u torinskom timu bio je Nikola Vlašić u 77. minutu.

Atalanta ima 10 bodova na prvom mestu na tabeli, koliko ima i drugoplasirana Roma. Torino zauzima deveto mesto sa sedam bodova.

Fudbaleri Bolonje odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Salernitane.

Bolonja je povela u 42. minutu golom Marka Arnautovića iz jedanaesterca, a bod gostima obezbedio je Bulaje Dija pogotkom u 88. minutu.

Ekipa Siniše Mihajlovića je i dalje bez pobede i sa dva boda zauzima 16. mesto na tabeli. Salernitana ima pet bodova na 10. mestu.