Fudbaleri Partizana su poraženi na gostovanju Radničkom u Nišu sa 2:1 u 18. kolu Superlige, a nakon meča se više pričalo o suđenju nego o samom fudbalu.

Poveo je Partizan golom Saldanje u 54. minutu, a onda je usledio penal zbog kog su reagovali mnogi igrači Partizana. Petrov je pogodio sa bele tačke u 66. minutu za 1:1, a onda je autogol Mihajla Ilića presudio susret u 73.

Nakon utakmice su se redom oglašavali fudbaleri Partizana, a jedan od nezadovoljnih odlukama sudija bio je i kapiten Bibars Natho.

On je objavio fotografiju sa sudijama uz emotikone koji ućutkuju.

Bibars Natho

Reagovao je i Mateuš Saldanja sa kratkom porukom.

„Borićemo se protiv svega i svakoga. Mi smo Partizan“, poručio je Saldanja, a stavio je i emotikone u crnoj i beloj boji.

Nije propustio priliku da se oglasi ni Aldo Kalulu koji je ostavio jasnu poruku.

„Uspeli su (emotikon klovna). Hvala Partizanovoj porodici na besprekidnoj podršci, svaka čast timu na naporima. Ali postoje neke stvari koje ne možemo da pobedimo. Ali… Uvek ćemo ići napred, bez obzira na sve“, napisao je Aldo.