Ovo skoro nije viđeno.

Utakmica 28. kola nemačke Bundeslige između Bajerna iz Minhena i Frajburga neće ostati upamćena po ubedljivoj pobedi Bavaraca (4:1), već po jednoj krajnje bizarnoj situaciji koja se dogodila pet minuta pre kraja susreta.

U toku je bio 85. minut kada je Julijan Nagelsman odlučio da napravi izmene.

U igru su ušli Niklas Zile i Markus Sabicer, dok je put svlačionice otišao Kingsli Koman. Tako je Bajern na terenu igrao sa 12 fudbalera narednih 17 sekundi, pre nego što je glavni sudija meča prekinuo igru, a Korentan Toliso shvatio da je Nagelsman želeo i njega da izvede, iako je šansu dobio dvadeset minuta ranije, pošto se požalio na povredu.

Iako je postojala bojazan među navijačima da bi Bajern mogao da bude sankcionisan, prema pravilima Bundeslige, u ovakvoj situaciji 12. igrač dobija žuti karton.

Ostaje pitanje kako je moguće da se ovakav propust dogodi u ligi kao što je Bundesliga, i to na utakmici glavnog favorita za osvajanje titule.

BONUS VIDEO Neutešni Alžirci posle poraza u baražu od Kameruna, selektor se slomio i zaplakao