Fudbaler Bajern Minhena Robert Levandovski nije nas navikao da promašuje zicere, a baš to mu se desilo u meču sa Hofenhajmom.

Igrao se već drugi minut utakmice u subotu popodne kada je Poljak izbio sam ispred golmana gostiju na Alijanc areni.

Proigrao ga je Tomas Miler, ne baš idealno, jer je Levandovskom poslao loptu iza leđa, ali se Robert nekako snašao i pobegao Štefanu Pošu.

Austrijanac je probao da ukliza, nije uspeo i Poljak je izbio ispred golmana Olivera Baumana, „bocnuo“ je loptu i promašio nemoguće.

Međutim, pola sata kasnije, u trenutku kada je njegov tim vodio već 1:0, Levandovski je dobio šansu da šutira sa preko 20 metara, učinio je to savršeno i Bajern je do poluvremena imao 2:0.

Levandovskom je ovo bio već 17. gol ove sezone na 13. utakmici u svim takmičenjima.

Gledajte Bundesligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Bundeslige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta (PROMO)

BONUS VIDEO: Čelsi je sa 7:0 razbio ekipu Noriča