I da su hteli, teško da su Bavarci mogli na neverovatniji način da ostanu bez "celog plena".

Fudbaleri Hofenhajma i Bajerna iz Minhena odigrali su nerešeno, 1:1 u meču 26. kola nemačke Bundeslige.

Ipak, Bavarci će još dugo žaliti jer su na krajnje bizaran način ostali bez sva tri boda.

U 27. minutu Bajernu je poništen gol zbog ofsajda, da bi u 32. Kristof Baumgartner u padu jedan centaršut jedva zahvatio, ali dovoljno dobro da loptu pošalje u suprotan ugao gola Manuela Nojera.

U 42. minutu Bajernu je poništen i drugi gol, ponovo zbog ofsajda u kom se nalazio Tomas Miler. Uspeli su da preko Roberta Levandovskog dođu do 1:1 u trećem minutu sudijske nadoknade, a po četvrti put su mrežu rivala zatresli odmah po povratku na teren nakon poluvremena, no i treći pogodak je poništen zbog ofsajda.

U 67. minutu Serž Gnabri je praktično oteo loptu na sredini terena, sjurio se ka golu, izašao sam ispred golmana rivala, ali je pogodio samo stativu, da bi u 72. prelepu akciju i pas Liroja Sanea ka Levandovskom Poljak samo „preskočio“, lopta je stigla do Milera koji je šutirao, Oliver Bauman je bio savladan, ali je Stefan Poš uspeo da dođe do lopte i spreči da ona završi u golu. No, prilikom klizećeg starta ona ga je pogodila u ruku, potom je na njega naleteo i Levandovski koji nije uspeo da je ubaci u mrežu, pa je ostalo 1:1, nije bilo ni penala, a kako do kraja meča nije bilo više pogodaka, utakmica je završena bez pboednika.

Podsećamo, i Crvena zvezda je utakmicu protiv Rendžersa u Ligi Evrope završila uz tri poništena gola i promašen penal.