Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostima Norič s ubedljivih 4:0, a sva četiri gola postigao je univerzalac Majkl Antonio.

Izabranici Dejvida Mojesa uništili su „kanarince“ na otvaranju 35. kola Premijer lige.

U centru pažnje našao se nesuđeni engleski reprezentativac koji u 30. godini igra, verovatno, najbolji fudbal u karijeri.

Antonio, koji može bez problema da pokrije poziciju desnog beka ili desnog krila, neretko se dešava da po potrebi igra i na mestu centarfora, prekomandovan je od strane menadžera Dejvida Mojesa u sam špic napada, gde je odgovorio s neverovatna četiri gola.

„Čekićari“ su prvi put pogodili Krulovu mrežu u 11. minutu, a pre sudijskog zvižduka za odlazak na poluvreme ponovo je Majkl pogodio.

Do kraja je nekadašnji član Notingem Foresta i Šefilda još dva puta pogađao mrežu za ogromnih 4:0.

U isto vreme kada se igrao meč Noriča i Vest Hema, na terenu su bili Votford i Njukasl, a domaćin je posle preokreta stigao do tri boda – 2:1 (0:1).

Oba gola „stršljenovi“ su postigli iz penala, oba puta precizan je bio kapiten Troj Dini.