Gol lob Andrije Živkovića PAOK - AEK Kup Grčke

Andrija Živković, srpski internacionalac iz PAOK-a rešio je meč polufinala nacionalnog Kupa Grčke svojim maestralnim potezom.

PAOK je pobedio AEK sa 2:1, pa je posle minimalnog trijumfa u prvom meču, prošao u borbu za trofej.

Solunci su davali golove u 85. i 96. minutu, ali su imali šansu da povedu i u 61. minutu kada je Vijerinja promašio penal.

Konstantinos Galanopulos je doveo AEK u vođstvo u 71. minutu, izjednačio je Mihael Krmenčik u 85, da bi usledila majstorija Živkovića duboko u sudijskoj nadoknadi.

Andrija je video da je golman gostiju Panajotis Cintotas izašao daleko ispred svog gola i uvideo je šansu da proba da ga lobuje.

Živković je bio na više od 30 metara od gola AEK-a ali je šutirao bez oklevanja i pogodio je metu kompletiravši preokret.

Ovo mu je bio 13. gol u svim takmičenjima ove sezone za PAOK, a uz to ima i sedam asistencija na 43 utakmice.