Aleksandar Prijović igra sjajno u Australiji, a koliko mu prijaju tamošnja liga i podneblje dokazuje iz meča u meč.

Od kako je došao u ekipu Vestern junajteda, demonstrira svoje majstorstvo, a tako je bilo i u meču protiv VS Vonderersa koji je njegov tim dobio sa 3:2.

Srpski napadač je prvo doveo svoj ekipu u vođstvo u 27. minutu kada je iskoristio sjajnu dubinsku loptu i lobovao golmana protivničke ekipe, a akcija je podsetila na gol Kvinsija Meniga za Partizan na gostovanju Sparti u Pragu.

Do kraja prvog poluvremen, Pijović je ubeležio asistenciju Garućiju za 20, ali je potez meča viđen u nastavku. Nakon što su Vonderersi smanjili rezultat, postignut je gol o kojem će se pričati i koji bi mogao da uđe u konkurenciju za gol godine.

Prijović je primio loptu na desnoj strani i zatim prelepo centrirao spoljnim delom noge na ivicu peterca. Njegovu loptu je ispratio Garućio koji je u skoku izveo čuveni škorpion udarac i izazvao erupciju oduševljenja

Uspeli su gosti do kraja samo da ublaže poraz, ali su svi pričali smao o najstorijama ubitačnog tandema.