Aleksandar Mitrović nema nameru da stane, produžio je golgetersku seriju u dresu Fulama i protiv Vest Bromvič Albiona kompletirao het-trik u pobedi 3:0.

Srpski golgeter apsolutno je obeležio meč 15. kola Čempionšipa i došao je do čak 18. pogotka u šampionatu. Zaista ima početak sezone iz snova…

Najpre je u prvom poluvremenu dva puta zatresao mrežu VBA. Mitrović je bio precizan iz penala u 20. minutu, da bi u 40. kaznio veliku grešku odbrane gostiju.

I u drugom delu nastavio je da gura Fulam ka vrhu tabele, pa je osam minuta pre kraja na asistenciju Vilsona zakucao loptu pod prečku i zaokružio fantastičnu partiju.

Golgeterska serija Mitrogola posebno raduje selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija pred gostovanje Portugalu (14. novembar) i poslednji meč u kvalifikacija za Mundijal u Kataru 2022. godine.