Neverovatne scene u Areni.

Nemanja Nedović je trojkom dve sekunde pre kraja meča doneo pobedu Crvenoj zvezdi nad Partizanom (76:73), a navijači tima sa a Malog Kalemegdana veoma burno su proslavili taj pogodak.

Zvezda je u tvrdoj utakmici uspela da u drugoj deonici preokrene rezultat i stigne do viška od sedam poena na poluvremenu (40:33), nakon čega je u drugih 20 minuta viđena velika borba tokom koje je Partizan imao u jednom momentu i šest poena viška, ali su crveno-beli na krilima Luke Vildoze, koji je pogodio dve trojke, i Nedovića, koji se nadovezao jednim pogotkom za pobedu posle šest vezanih promašaja, uspeli da preokrenu.

Očekivano, to je izazvalo opštu ludnicu među navijačima Zvezde, a snimak slavlja možete da pogledate na vrhu teksta.