Crno-beli su bili u šoku.

Košarkaši Partizana igraju od 20.30 meč osmog kola Evrolige u beogradskoj „Areni“ protiv Makabija iz Tel Aviva.

Sporni momenat smo videli pri rezultatu 68:66 za Partizan, dva minuta pre kraja treće četvrtine.

Džejms Naneli je bacio flouter, nakon čega je Nibo izblokirao njegov pokušaj i poslao loptu aut.

Sudije su svirale silaznu putanju, ali je trener Makabija Oded Kataš tražio video proveru.

Nakon nje sudije su utvrdile da je bila silazna putanja i poništile su koš Nanelija.

Sve bi to bilo regularno, da je napad vraćen crno-belima, ipak, sudije su odlučile da će se posed odlučiti nakon podbacivanja.

Zbog toga je pobesneo trener Partizana Željko Obradović, koji je smatrao da je lopta trebala da pripadne njegovom timu.