Oglas

"Žena koja je umrla posle AstraZeneke imala čudne simptome"

15. mar. 2021. 12:12
>
15. mar. 2021. 12:14

Žena iz Danske (60) koja je umrla od tromba nakon što je primila AstraZeneka vakcinu imala je jako neobične simptome, saopštili su iz Danske medicinske agencije (DMA). Pročitaj više

Oglas