Oglas

Tito i ja (3) - Piše Goran Marković: Beograd, grad na ušću

18. dec. 2020. 22:09
>
18. dec. 2020. 22:09

Kao što kaže sam naslov teme, naš grad se nalazi na ušću Save u Dunav, na prekrasnom geografskom i strateškom mestu. To ga je, međutim, oduvek činilo veoma interesantnim za mnoge osvajače i zavojevače pa je Beograd bio stalno sa nekim u ratu i rušen je hiljadu puta. Pročitaj više

Oglas