Oglas

Piše Stojan Drčelić: Gde su naši Džaja i Lepa Lukić

30. mar. 2021. 13:30
>
30. mar. 2021. 14:20

Na jednom starom snimku nekog filmskog žurnala iz Socijalističke Jugoslavije, jedan zajapureni radnik samoupravljač objašnjavao je reporteru zašto je odlučio da baš u Beogradu nastavi samopregorni rad i tu potraži i stan i perspektivu za svoju porodicu. "Izabrao sam Beograd jer tu žive Džajić i Lepa Lukić. Kad su oni tu, mora da je dobro". Pročitaj više

Oglas