Oglas

Nađa dokazala da nije najslabija: Crveni tim u transu zbog njenog gola VIDEO

19. apr. 2022. 22:16

Takmičarka crvenog tima šou programa Survivor, Nađa Erić, već neko vreme je okarakterisana kao najslabija karika.

Oglas

Nađa je sada dokazala da to nije, te je u današnjoj igri ostvarila neverovatan uspeh i donela svom timu poen.Fudbal na pesku je igra koja će danas doneti namirnice pobedniku.Nakon što je Nađa dala gol, ceo crveni tim je skandirao i radovao se zbog njenog, ali i njihovog uspeha.Kako je izgledalo ovo veselje pogledajte u videu na početku teksta.Prvi saznajte sve vesti o najboljem TV šouu na kategoriji Survivor.

Survivor možete pratiti na kanalu Nova S uz SBB ili ukoliko još uvek niste korisnik SBB usluga – putem EON aplikacije uz EON pakete van SBB mreže koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji. EON porodični paket dostupan je za 799 dinara, bez ugovorne obaveze u narednih 30 dana. (PROMO)

BONUS VIDEO: Nađa oseća nepravdu: Steva i ja bi trebalo da smo jednaki, a nismo

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=survivornadjaosecanepravduam-novas-rs&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="3383819"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare