Oglas

Placeholder image

Otkriveno kada se Aleksandra Prijović vraća na scenu: Evo gde će održati prvi nastup nakon pauze

21. okt. 2025. 12:53

Aleksandra Prijović se 2. septembra ove godine porodila u Beogradu i na svet donela devojčicu Ariu, a uskoro se vraća na scenu.

Oglas

S obzirom da se tek porodila, mnogi su očekivali da će povratak na scenu zakazati za leto sledeće godine, međutim, Aleksandra Prijović je odlučila da iznenadi sve i prvi nastup posle pauze rezerviše za 29. decembra ove godine nastupom u Crnoj Gori.

Ona je koncert na Trgu u Baru trebalo da održi početkom ove godine, međutim, zbog tragičnih događaja koji su se dogodili 1. januara na Cetinju, mlada muzička zvezda odlučila je da odloži koncert. S obzirom da je nakon toga saznala lepe vesti da će postati majka po drugi put, Aleksandra je napravila pauzu od koncerata i medijskog izlaganja.

Nedavno je u medijima izašla vest da će pevačica zabavljati publiku u najluđoj noći u Beogradu, u Sava centru, pa su mnogi pomisli da će ovo biti prvi put kada će pevačica ponovo zapevati uživo svojoj vernoj publici. Ipak, tu čast imaće dva dana ranije publika u Crnoj Gori, a za koncert već vlada ogromno interesovanje, navodi Kurir.

Mesec dana nakon porođaja tri puta izašla u provod

Prijovićeva je nakon drugog porođaja sebi dala oduška, pa je tako u prvih mesec dana tri puta izašla u provod. Prvo je viđena na žurki Lexington benda u Beogradu, gde se odmah pridružila kolegama i zapevala svoj hit „Sve po starom“, a nakon toga i na nastupu Bobana Rajovića gde je bila u društvu prijatelja. Takođe je prisustvovala i rođendanu svoje saradnice nutricionistkinje Ane Petrović u jednom beogradskom hotelu gde se latila mikrofona, a snimcu su tada preplavili društvene mreže, pisao je Telegraf.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare