Naša pevačica u nedavnom gostovanju u "Amidži šou" dobila je nekoliko škakljivih pitanja na koja nije želela da odgovori, zbog čega je morala da pojede neobične poslastice.
Nataša Bekvalac važi za osobu bez dlake na jeziku, koja se često šali na svoj račun, ali nedavno je i ona „podvukla crtu“, te nije želela da odgovori na neka od pitanja.
Prvo pitanje bilo je da li je nekada probala neku vrstu droga, na šta Nataša nije želela da odgovara, već se samo zgrabila porciju sa prvog tanjira na kome se nalazio svinjski mozak. Nakon toga, usledilo je pitanje sa koliko muškaraca je do sada bila, posle čega je Nataša ponovo izabrala da jede i to palentu sa humusom.
„Mene ne zanimaju takvi muškarci, odgovor na takvo pitanje zavisio bi od mog raspoloženja“, rekla je pevačica odbijajući da odgovori.
Treće pitanje bilo je da li je bolje druženje sa Vladom Georgijevim ili Sergejem Trifunovićem, aludirajući na navode da je Nataša bila bliska sa obojicom. Pevačica se na ovo pitanje samo nasmejala, odmah prišla stolu čime je dala do znanja da neće da odgovori ni na ovo pitanje i zgrabila porciju junećeg pohovanog srca.

Posle ovoga dobila je pitanje koji od njenih dosadašnjih partnera je najbolji ljubavnik.
„Ja sam jedna specifična žena, meni malo treba, ja sam zahvalna“, rekla je Nataša kroz smeh i dodala: „dobro poznajem sebe, potreban mi je minimalni stimulans, što bi se reklo za dobru svinju nema loših pomija. Moramo da računamo na moju demenciju, svega se slabo sećam, ono što je najsvežije najbolje pamtim.“
Pretposlednje pitanje bilo je i prvo na koje je Nataša dala konkretan odgovor, a glasi, „kog svog bivšeg partnera si najviše povredila?“
„Sve te povrede su kao moja deca, sve su mi drage“, ponovo se našalila Nataša i dodala: „šalu na stranu, mislim da sam najviše povredila svog drugog supruga Ljubu, zbog toga mi je jako žao, rekla sam mu to.“
Na kraju, pevačica je otkrila kom bivšem bi se vratila da nekome mora.
„Danilo“, rekla je kratko.
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare