Oglas

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Kim Kardashian appears to be crying during what looks to be a heated argument with Kanye West **WEB EMBARGO UNTIL 7 PM PDT on July 28, 2020**
Foto: CPR/DSanchez / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia
Foto: CPR/DSanchez / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Kim i Kanje pobegli na odmor, pokušavaju da spasu brak

06. avg. 2020. 10:40

Rijaliti zvezda Kim Kardašijan i njen suprug, kontroverzni reper Kanje Vest, ostavili su decu kod kuće i otišli na tajni odmor kako bi pokušali da izglade nesuglasice i spasu brak, navode američki mediji.

Oglas

Nakon Kanjeovih skandaloznih optužbi na Tviteru, u kojima je naveo da je njegova supruga "bela rasistkinja" koja pokušava da ga hospitalizuje zajedno sa majkom, a njegovom taštom Kris Džener, ali i nakon obrazloženja Kim Kardašijan u kojem je zamolila za privatnost navodeći da je Kanje bipolarna osoba koja već neko vreme ne uzima svoje lekove - stvari u rijaliti porodici čine se vrlo ozbiljnim.Dokaz za to jeste i pomenuti odmor, koji iako ne traje dugo, u potpunosti pripada dvoma supružnika koji sa sobom nisu poveli ni kamermane rijaliti programa - što do sada, gotovo nikada, nije bio slučaj."Kim je vroma stalo do toga da spase brak sa Kanjeom. Ovo za nju više nije rijaliti i nije šoubiznis. Ona je jako uznemirena i želi da izglade stvari", govori izvor za američke medije.Ovo je drugi susret kontroverznog repera i rijaliti zvezde još od pomenutih optužbi na Tviteru, koje su usledile nakon Kanjeovog prvog predizbornog skupa u Karolini.Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare