Oglas

Foto: Vesna Đorđević / Katarina Grujić
Foto: Vesna Đorđević / Katarina Grujić

Kaća Grujić iskeširala 100.000 evra za tri pesme i spota

11. maj. 2026. 12:35

Pevačica Katarina Grujić, danas u podne, na svom Jutjub kanalu, objavila je tri nova spota za tri numere.

Oglas

Pesme "Dođi, dođi", "Februar" i "Reci" uvertira su u ono što dolazi, a to je ceo album, koji se očekuje na jesen.

Kao neko ko ne štedi kada je karijera u pitanju, Kaća Grujić je za ove tri pesme, kao i njihovu ekranizaciju, pukla "tričavih" 100.000 evra!

U visokobudžetnim video klipovima ima raznih efekata, kao i snega, dima, kiše, peska, zmije… a o stajlinzima, za koje je bio zadužen Stafan Orlić, i da ne govorimo.

Foto: Vesna Đorđević / Katarina Grujić
Foto: Vesna Đorđević / Katarina Grujić

Ponela je revijske modele Vivien Vestvud, Vere Vang, ali i domaćih dizajnera, poput Meline Džinovic…

Promocija na rođendan

Kaća Grujić napraviće gala promociju svojih novih pesama na svoj rođendan, 20. maja, u jednom poznatom prestoničkom restoranu i okupiti veliki broj svojih kolega, prijatelja i novinara.

Tom prilikom će ekskluzivno otkriti još nešto, na čemu mesecima radi u najstrožoj tajnosti.

Podsetimo, Kaću je tokom snimanja jedne scene za spot "dođi, dođi" ugrizao loptasti piton od 40 kilograma.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare