Oglas

Singer Milica Pavlovic is celebrating her 33rd birthday at the Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade.Pevacica Milica Pavlovic proslavlja svoj 33. rodjendan u Radisson Collection Hotel, Old Mill Belgrade.
Jelena Karleuša Foto:M.M./ATAImages
Jelena Karleuša Foto:M.M./ATAImages

"Hajde da se smirimo i nađemo rešenje": Nakon niza bizarnih uvreda na račun studenata, Jelena Karleuša zatražila - primirje

31. jan. 2025. 20:29

Pevačica Jelena Karleuša ponovo se oglasila povodom studentskih blokada u Srbiji.

Oglas

Jelena Karleuša već dva meseca iznosi niz uvreda na račun studenata koji organizuju blokade tražeći pravdu, a zbog toga i sama neretko nailazi na salve uvreda.

Ona je samo danas više puta na Instagramu objavljivala statuse vezane za proteste, a u jednom od njih je studente koji su se peške uputili ka Novom Sadu upozorila da "ne budu izdajnici", iznevši niz bizarnih uvreda.

Ipak, kako se čini, Jelena je shvatila da je otišla predaleko, te je sada izrazila želju za "primirjem".

1738348024-Karleusa-Jelena.png
Foto: Printskrin/Instagram/karleusastar | Foto: Printskrin/Instagram/karleusastar

"E, imam ideju. 'Ajde da se svi smirimo, pomirimo i nađemo rešenje. Umorna sam od sr**a", napisala je Jelena.

BONUS VIDEO: Morala bih da plaćam penale: Naša pevačica otkrila kako se postaje deo estradnog sistema







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare