Oglas

Gordan Kicic Novak Djokovic
Goran Kičić i Novak Đoković Foto:Ivan Dinić/Nova S/EPA-EFE/YOAN VALAT
Goran Kičić i Novak Đoković Foto:Ivan Dinić/Nova S/EPA-EFE/YOAN VALAT

Gordan Kičić čestitao Đokoviću: Nole direktore

12. jun. 2021. 00:24

Glumac Gordan Kičić reagovao je na večerašnju dominaciju Novaka Đokovića nad Rafelom Nadalom, odnosno pobedu koja mu je obezbedila plasman u finale Rolan Garosa.

Oglas

"Nole Direktore", napisao je Kičić i pored njegovog imena ostavio nekiliko emotikona pehara.

Noleeeeeeee Direktore ??????????

— Gordan Kičić (@gordankicic) June 11, 2021

Inače, da je Kičić veliki poštovalac Novaka Đokovića jasno govori i svaki njegov status na Tviteru nakon Novakovih pobeda.Podsetimo, Đoković je pobedio Nadala u spektakularnom meču sa 3:6, 6:3, 7:6, 6:2.

Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare