Oglas

Mark Entoni, Dženifer Lopez, Fiesta Latina at the White House
Foto: EPA/ALEXIS C. GLENN / POOL UPI

Dženifer Lopez o bolnom razvodu od Marka Entonija: „Bila sam blizu da dignem ruke od svega“

08. mar. 2026. 14:52

DŽenifer Lopez iskreno je govorila o razvodu od Marka Entonija, s kojim ima 18-godišnje blizance Maksa i Emu.

Oglas

Prisetila se koliko joj je teško bilo nakon prekida, piše E! Online.

"Nakon trećeg razvoda već sam se, valjda, ispraksirala", našalila se Dženifer tokom nastupa u Las Vegasu.

"Zapravo, to uopšte nije smešno. Bio je to veoma težak period", nastavila je.

"Bila sam pred tim da dignem ruke od svega. Bila sam samohrana majka sa dvoje trogodišnjih blizanaca pa sam pozvala jednu svoju mentorku, Luizu Hej. Neki od vas možda znaju ko je ona bila. Preminula je."

U tom trenutku dala joj je savet koji je Dženifer zapamtila. "Pitala me: 'Dženifer, ti si plesačica, zar ne?'", prisetila se Lopez, koja je sa Entonijem bila u braku od 2004. do 2014. godine. "Rekla sam: 'Jesam.' Onda me pitala: 'Kad plešeš i pogrešiš korak, šta uradiš?' Odgovorila sam: 'Nastavim dok ne naučim.' A ona mi je rekla: 'E pa tako i treba, Dženifer. Samo nastavi da plešeš.'"

Istom porukom obratila se i publici. "To želim i svakome od vas – bez obzira na to šta vam život donese, plešite, plešite i plešite – uvek iznova. Mnogo vas volim!"

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare