Oglas

epa08750003 Croatia's Prime Minister Andrej Plenkovic attends the European Union leaders face-to-face summit in Brussels, Belgium, 16 October 2020.  EPA-EFE/JOHANNA GERON / POOL
Foto:EPA-EFE/JOHANNA GERON
Foto:EPA-EFE/JOHANNA GERON

Plenković izolovan u potkrovlju stana, oseća se dobro

autor:
29. nov. 2020. 17:52

Šef kabineta hrvatskog premijera Zvonimir Frka Petešić izjavio je danas da se hrvatski premijer Andrej Plenković oseća dobro i da je izolovan u potkrovlju stana. Plenkovićeva žena je zaražena koronavirusom, pa je on zbog toga morao u samoizolaciju.

Oglas

Iz vlade su saopštili da je žena premijera pozitivna na virus, pa je po protokolu, on morao da ide u samoizolaciju."Zbog toga je i Plenković obavio testiranje. Negativan je. Premijeru je određena epidemiološka mera samoizolacije u trajanju od 10 dana. Svoje aktivnosti i obaveze nastaviće obavljati od kuće", rekli su juče iz vlade i dodali da on nema nikakve simptome.Petešić je dodao da koliko je njemu poznato, nijedan događaj neće biti otkazan."Svi sastanci će se obavljati videopozivom. On nije u režimu bolovanja. Kada lekari odluče odluče, on će se opet testirati", rekao je Petešić.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare