Oglas

Sremska Mitrovica, Stara Pazova, droga, narkotici, oružje, hapšenje Foto: MUP
Foto: MUP
Foto: MUP

Uhapšeni dileri iz Stare Pazove i Zemuna: Pronađena droga, pištolj i velika količina novca

07. nov. 2024. 13:35

Dvojica mladića uhapšena su kod Stare Pazove i Zemuna kada je u njihovim stanovima pronađeno oružje i veća količina narkotika.

Oglas

"Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici i Staroj Pazovi su uhapsili L. M. (23), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i M. Lj. (25), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga", saopšteno je.

Policija je u pretresu stanova u kojima boravi L. M. na područjima Stare Pazove i Zemuna, pronašla i oduzela 555 grama praškaste materije za koju se sumnja da je amfetamin, pištolj sa okvirom i šest metaka, kao i 17.000 dinara za koje se sumnja da potiču od prodaje opojnih droga.

Prilikom pretresa stana M. Lj. na području Stare Pazove, policija je pronašla i zaplenila 140 grama belog praha za koji se sumnja da je kokain, 9550 evra i 229.000 dinara za koje se sumnja da potiču od prodaje narkotika i digitalnu vagicu.

Sremska Mitrovica, Stara Pazova, droga, narkotici, hapšenje Foto: MUP
Foto: MUP | Foto: MUP

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu i Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnim tužilaštvima.

Bonus video: U akciji Santa uhapšeno 20 ljudi zbog trgovine drogom, oružjem i pranja novca



Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare