Oglas

Beograd 18.03.2020. Policija, rotacija. Policijski čas, uveden, počeo policijski čas, vanredno stanje, koronavirus, prazne ulice Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Učenik srednje škole udario vršnjaka sekirom: Užas u Bujanovcu

autor:
30. maj. 2026. 21:11

Učenik trećeg razreda Srednje škole "Sveti Sava" u Bujanovcu udario je sekirom svog školskog druga i naneo mu povredu u predelu grudi. Napad se desio u četvrtak u blizini gradskog parka oko 18:30h, u vreme kada je trebalo da učenici budu u školi.

Oglas

Napadnutom učeniku je pomoć ukazana i povreda sanirana u bujanovačkom Domu zdravlja.

U školi su danas za Bujanovačke potvrdili da se incident dogodio i da su preduzeli sve neophodne zakonske mere, a zvanično će se oglasiti u ponedeljak.

Kako saznajemo, napadu je prethodila svađa u školi između učenika jednog odeljenja, prepirka se nastavila i na ulici, a kulminirala napadom sekirom, saznaju BUjanovačke.

Zbog osetljivosti slučaja ovog vršnjačkog nasilja Bujanovačke neće iznositi detalje.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare