Oglas

U požaru u Valjevu uništene prostorije i dokumentacija ekološkog udruženja VIDEO

autor:
07. avg. 2026. 21:45

Večeras oko 19 sati izbio je požar u stambenoj zgradi u Ulici Vladike Nikolaja 54 u Valjevu, goreo je poslednji sprat i krov.

Oglas

Zgrada ima više stanova i poslovni prostor. Izgorele su prostorije Udruženja građana "iRevolucija" i deo susednog stana, piše N1.

Vladimir Radosavljević iz "iRevolucije" zadobio je lakše opekotine. On kaže da se u trenutku izbijanja požara nalazio u svom stanu, koji se nalazi preko puta prostorija udruženja.

"Čuo sam da nešto lupa na tavanu i otišao sam do prostorija preko puta i video da je požar zahvatio kancelariju, pokušao sam da gasim, ali sam shvatio da treba da se evakuišem. Bukvalno sam protrčao kroz plamen i pozvao vatrogasce", objašnjava Radosavjević i navodi da su svi kompjuteri i obimna dokumentacija sa kojom je raspolagalo ovo udruženje, koje se bavi ekološkom problematikom, nestali u požaru.

Interveniše više vozila sa posadama Vatrogasne jedinice iz Valjeva. Požar je lokalizovan, ali vatrogasci još uvek gase požar.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare