Oglas

Poznato stanje povređenih putnika u udesu u Vojvode Stepe: Vozač tramvaja u kritičnom stanju

14. avg. 2023. 08:18

U sudaru tramvaja i autobusa, oko 5.45 sati, na raskrsnici Vojvode Stepe i Save Maškovića, povređeno je ukupno deset osoba, od čega je samo jedna osoba zadobila teže povrede, saznaje Nova.rs.

Oglas

Prema saznanjima našeg portala, šest osoba povređeno je iz autobusa na liniji 50, tri putnika iz tramvaja broj 9, kao i vozač tramvaja."Svi povređeni prevezeni su u Urgentni centar, i prema prvim informacijama zadobili su lake telesne povrede, osim vozača tramvaja koji je zadobio teške telesne povrede i nalazi se u kritičnom stanju". navodi izvor potala Nova.rs.

Do nesreće je došlo kada je tramvaj na liniji 9 prednjim delom udario je u zadnji deo autobusa na liniji 50.Prema nepotvrđenim informacijama, u trenutku nesreće semafori na raskrsnici nisu bili u funkciji.







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare