Oglas

Mesto: Beograd
Datum: Fri Nov 29 11:02:42 CET 2024
Dogadjaj: HRONIKA - kontejnere za radnike iza stare železničke stanice zahvatio je požar
Fotoreporter: Marko Dragoslavić
Izvor: FoNet
Foto: Marko Dragoslavić/FONet
Foto: Marko Dragoslavić/FONet

Požar u zgradi u centru Kikinde: Sumnja se da je eksplodirao bojler, stanari evakuisani

autor:
01. dec. 2024. 09:28

Jutros pre sedam sati u zgradi u centru Kikinde, u Nemanjinoj ulici broj pet, izbio je požar u stanu na trećem spratu, u kojem živi sama žena. Na sreću ni ona ni niko od stranara, među kojima ima i male dece, nije povređen.

Oglas

Vlasnica je, ipak, prevezena u Opštu bolnicu u Kikindi radi ukazivanja adekvatne medicinske pomoći zbog mogućeg udisanja dima.

Vatrogasci su brzo izašli na teren i evakuisali sve stanare, tako da su svi na bezbednom.

Zgrada ima šest spratova i potkrovlje, u kojem takođe ima stanova, a požar se dogodio na trećem, u manjem stanu. Uzrok požara zasad je nepoznat, ali se pretpostavlja da je varnica izbila na nekom od električnih uređeja, najverovatnije je eksplodirao bojler.

"Spavao sam kada me komšija pozvao telefonom da kaže da brzo izlazim, jer je požar na trećem spratu. Ja sam bio na drugom i ništa nisma osetio. Kada sam ustao, shavtio sam da je požar na spratu iznad. Stanari su sami pokušali da ugase požar protivpožarnim aparatima, ali su pozvani i vatrogasci, koji su brzo došli. Naložili su da izađemo svi iz zgrade, pomogli su starijima da izađu, izneta je jedna baka u kolicima, tako da smo svi bezbedni", ispričao nam je jedan stanar.

Bonus video: Eksplozija automobila kod tržnog centra BIG na Karaburmi







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare