Oglas

Policija
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Porodica iz Ivanjice opljačkana dok je bila na mitingu SNS u Beogradu: Lopovi im ukrali 72.000 evra

autor:
24. mar. 2026. 16:32

Ivanovići iz Devića kod Ivanjice preko noći su ostali bez svega što su godinama stvarali. Naime, nepoznati pljačkaš, koji je verovatno znao da će 21. marta Slaviša sa suprugom otputovati u Beograd kako bi prisustvovali mitingu Srpske napredne stranke (SNS), iskoristio je njihovo odsustvo, piše Info liga.

Oglas

Kada su se vratili, zatekli su prizor koji, kako kažu, neće moći da izbrišu iz sećanja dok su živi. Razvaljena vrata, razbacane stvari, prevrnuti ormari – dom pretvoren u mesto haosa i tuge. Ono što najviše boli jeste činjenica da je nestalo 72.000 evra – njihova celokupna ušteđevina, piše Infoliga.

Policija je odmah obavila uviđaj, a inspektori intenzivno rade na rasvetljavanju ovog teškog krivičnog dela. Meštani su uznemireni – među njima se uvukao strah, jer ako se ovo dogodilo Ivanovićima, pitaju se ko je sledeći.

Svi se nadaju da će počinilac uskoro biti pronađen, ne samo zbog pravde, već i da bi porodica Ivanović makar delimično povratila veru da se ovakva nepravda može ispraviti.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare