Oglas

Policija, ilustracija
Foto: N1
Foto: N1

Pokušali da iznude 4.800 evra vlasniku kafića u Beogradu

20. jun. 2020. 10:04
>
20. jun. 2020. 10:05

M. V. (37) i S. V. (40) iz Beograda uhapšeni su jer su pokušali da iznude 4.800 evra od U. Đ. (35).

Oglas

Oni su uhapšeni prilikom primopredaje novca u kafiću u Ulici kneza Višeslava. U. Đ. je, inače, 2018. dobio pare od osumnjičenih da bi prošvercovao 17 kilograma marihuane u Švedsku, ali je uhapšen. Kad je izašao iz zatvora, posle šest meseci, on je dao M. V. i S. V. 3.500 evra kao odštetu za oduzetu drogu, ali su mu oni tražili još 5.000 evra, preteći mu da će mu odseći ruku i polni organ, pa ih je Uroš nedavno prijavio policiji.Filmsku akciju policije pogledajte u snimku. Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Drugom osnovnom javnom tužilaštvu, navodi se u saopštenju MUP-a.***Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare