Oglas

Klub, žurka, gužva Ilustracija: Shutterstock
Ilustracija: Shutterstock
Ilustracija: Shutterstock

Tek počelo zaključavanje, milicija već razbila korona žurku

autor:
12. mar. 2021. 21:23
>
12. mar. 2021. 21:43

Komunalana milicija je večeras usred Beograda rasturila korona žurku od 70 ljudi.

Oglas

Komunalna milicija je u 20.45 u kafiću u Dobračinoj ulici zatekla oko 70 gostiju.Lokal su ispraznili, a prisutni su dobili prijave za nenošenje maski, za koje je kazna 5.000 dinara, dok protiv pravnog lica sleduju kazne po Zakonu o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti.Podsetimo, nove mere u cilju suzbijanja koronavirusa u Srbiji donete su danas na sednici Kriznog štaba, a prema njima, od 21 čas do ponedeljka, 15. marta u 6 sati ujutru, biće zatvoreni svi ugostiteljski objekti (kafići i restorani), sve prodavnice ( osim prodavnica prehrambene delatnosti), kozmetički i frizerski saloni, saloni lepote, kladionice, kockarnice, dečije igraonice, teretane, sportski objekti.Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare