Oglas

Beograd 27. april 2026. Saobraćajna gužva, saobraćaj, kolaps, automobili Foto:Goran Srdanov Nova.rs
Saobraćajna gužva / Goran Srdanov Nova.rs

Kolaps na auto-putu: Kilometarske kolone zbog dva sudara kod Mostarske petlje i Konjarnika

autor:
06. jul. 2026. 09:32

Na auto-putu kroz Beograd ovog jutra stvaraju se ogromne gužve zbog dva sudara koja su se dogodio iz pravca Niša ka Novom Beogradu - jedan kod Konjarnika i drugi kod Mostarske petlje. I na Plavom mostu vozila stoje, a zastoj je i na Pančevačkom mostu.

Oglas

Iako je leto i nema onog uobičajenog jutarnjeg špica, ovaj ponedeljak je doneo kolaps na auto-putu zbog sudara, ali u još nekim delovima grada gde udesa nije bilo. Tako je ovog jutra najkritičnije na auto-putu iz pravca Niša gde vam je za oko 8,4 kilometara potrebno 42 minuta vožnje, jer se vozila jedva pomeraju!

Upravo tu se rano jutros dogodile dve saobraćajne nezgode, jedna na auto-putu kod Konjarnika, druga kod Mostarske petlje.

Gužve na beogradskim mostovima

Brankov most i Most na Adi ovog jutra su rasterećeniji, dok su najveće gužve, kada je reč o mostovima na Gazeli i to u oba smera, na Pančevcu, ali i na Plavom mostu isto u smeru ka gradu.

Kako se može videti na gradskim kamera, na Plavom mostu u smeru ka centru grada, vozila mile, a pogled na auto-put u ovom delu takođe je u kolapsu.

Kritično je i na Autokomandi, odnosno Bokeljskoj petlji, dok iznenađujuće, ovog jutra nema prevelike gužve u centralnim ulicama Beograda.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare