Oglas

Beograd 26. novembar 2021. Autobus javnog prevoza se prevrnuo kod mesta Duboko, posle sudara kamiona i autobusa na putu kod Umke Foto:Goran Srdanov/Nova.rs policija ilustracija
Prevrnuti autobus Foto:Goran Srdanov/Nova.rs
Prevrnuti autobus Foto:Goran Srdanov/Nova.rs

Autobusu otpao točak u toku vožnje: Drama na auto-putu kod Smedereva

11. dec. 2022. 16:00

Nesvakidašnja nezgoda dogodila se danaa na auto-putu smer od Niša ka Beograda, kada je kod isklučenja Kolari, u blizini Smedereva, autobusu prevoznika "Kavim" otpao točak u sred vožnje.

Oglas

Na auto-putu od Niša, u smeru ka Beogradu, kod isključenja Kolari u blizini Smedereva, danas se dogodila saobraćajna nezgoda koja je mogla da se pretvori u pravu tragediju sa nesagledivim posledicama. Naime, aubotusu prevoznika "Kavim" otpao je zadnji točak u toku vožnje.Nastala je prava drama, ali srećom nije bilo težih posledica, jer je vozač uspeo da se stane u zaustavnoj traci.Prema prvim informacijama, u ovoj nezgodi nije bilo povređenih, a tragedija je izbegnuta samo zahvaljujući veštom vozaču i pukoj sreći.Patrola policije obezbeđuje mesto nezgode da ne bi došlo do naletanja, a najveću neugodnost doživeli su putnici koji su morali da sačekaju nov prevoz.Iz kompanije "Kavim" iz Vranja, nisu želeli da komentarišu ovaj slučaj.BONUS VIDEO: Lančani sudar na auto-putu "Miloš Veliki"

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=lananisudarnaautoputumiloveliki-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2752477"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare