Oglas

VULIN OBISAO SAJAM karantin
Foto: TANJUG / MINISTARSTVO ODBRANE / an
Foto: TANJUG / MINISTARSTVO ODBRANE / an

Zatvara se bolnica na BG sajmu, pacijenti idu u Mladenovac

autor:
04. jun. 2020. 11:00
>
04. jun. 2020. 11:07

Danas će biti zatvorena privremena bolnica na Beogradskom sajmu. Pacijenti će biti prebačeni u Mladenovac, prenosi RTS.

Oglas

Direktor privremene bolnice Goran Bojović saopštio je da se danas zatvara bolnica na sajmu, a da će pacijenti biti prebačeni u Mladenovac, koji je za ovo pripremljen, prenosi RTS.Bojović je za Tanjug rekao da je juče u Mladenovac poslata zaštitna oprema i "sve što je neophodno"."Testirali smo juče 57 pacijenata i njihove rezultate čekamo danas. Ostalih 45 pacijenata danas ćemo početi da kolima hitne pomoći prebacujemo u bolnicu u Mladenovcu", rekao je Bojović.Oko 1.300 kovid pozitivnih pacijenata prošlo je kroz Beogradski sajam otkako je on pretvoren u privremenu bolnicu.O njima je brinulo 620 zdravstvenih radnika, podseća Tanjug.Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare