Oglas

Građani i studenti i danas ispred policijske stanice Novi Beograd: Ne zna se gde su privedeni studenti VIDEO

autor:
06. jun. 2025. 08:46

“Za sada znamo da su dva studenta Poljoprivrednog fakulteta u Policijskoj stanici u Ulici 29 novembar. Trebalo bi da odemo tamo ili do tužilaštva", izjavio je jedan od studenata koji traži da sve njegove kolege, privedene zbog navodnog napada na Miloša Pavlovića, budu puštene.

Oglas

Zbog napada na studenta koji se predstavlja kao student koji želi da uči Miloša Pavlovića juče je privedeno 18 studenata. Na poziv studenata, ispred policijske stanice na Novom Beogradu juče su se okupili njihove kolege i građani koji traže da privedeni budu pušteni. Građani i studenti su i jutros okupljeni ispred policijske stanice.

Kako javlja reporterka N1, Treće javno tužilaštvo je objavilo da će jedan od studenata biti zadržan u pritvoru zbog sumnje da je bio podstrekač na Miloša Pavlovića. Ne zna se da li su privedeni studentu u policijskoj stanici na Novom Beogradu.

“Za sada znamo da su dva studenta Poljoprivrednog fakulteta u Policijskoj stanici 29 novembar. Za dalje planove se nismo dogovorili, ali trebalo bi da se ode ili do tamo ili do tužilaštva”., rekao je za N1 jedan student.

Dodao je da prema nezvaničnim informacijama studenti nisu u policijskoj stanici Novi Beograd.

“Ali ne bih tu informaciju uzimao zdravo za gotovo jer nije proverena”, rekao je on.

Jedna građanin je rekao da ima informaciju da je priveden i jedan novinar iz Kosjerića.

“Ovde ćemo ostati dok ne dobijemo sve informacije”, rekao je on.

BONUS VIDEO: Građani i studenti i danas ispred policijske stanice Novi Beograd







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare