Ilustracija: Shutterstock

Kablovski operator Jotel potvrdio je za Nova.rs da je na području Vranja došlo do prekida distribucije internet i kablovskog signala preko njihove mreže i najavio da će problemi biti sanirani u narednih nekoliko dana. U svom odgovoru, međutim, nisu naveli šta se tačno desilo. Stanovnici Vranja preko ovog operatora mogli su da prate programe TV Nova i N1.

Naime, redakciji Nova.rs javili su se čitaoci iz Vranja koji tvrde da su radnici koji su koristili vozila Elektrodistribucije isekli optičke kablove internet i TV provajdera Jotel.

„Zbog toga više nemamo ni internet ni televiziju, nema više ni TV Nova ni N1“, napisao je u pismu jedan čitalac Nova.rs iz Vranja.

U pisanom odgovoru našoj redakciji iz operatora Jotel potvrdili su da je došlo do prekida njihovog internet i kablovskog signala u Vranju.

„Naše tehničke ekipe su na terenu. EPS izvodi radove, saniraćemo  u narednih par dana“, navodi se u kratkom odgovoru iz Jotela.

Međutim, nisu detaljni odgovorili kako je i zašto došlo do prekida signala.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar