Oglas

Pukla cev kod Mašinskog fakulteta Foto N1 (3).jpg
Pukla cev kod Mašinskog fakulteta / N1

Centar Beograda bez vode

autor:
27. jun. 2026. 14:31

Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, ispred Mašinskog fakulteta, bez vode deo potrošača u opštinama Palilula, Stari grad i Savski venac.

Oglas

JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" je najavilo da će popravka trajati do 22:00 sata.

Građani koji su se javili agenciji Beta kažu da u centru nema vode, da ne rade toaleti u tržnim centrima, a bez vode su i kafei u Knez Mihailovoj.

Po podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda, temperatura u Beogradu je u podne bila 33 stepena i raste ka očekivanih 36 stepeni, a u centru je i toplije.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare