Oglas

VIDEO Kesić otkriva 3 nova statusna simbola i kada postajemo Đilasi i Šolaci

autor:
19. sep. 2022. 11:58

Zoran Kesić se u prvoj epizodi novog serijala emisije "24 minuta" osvrnuo na aktuelne nestašice i poskupljenja, kao i na konstataciju predsednika Srbije Aleksandra Vučića da nismo siromašni, pošto večina Srb kupuje dugotrajno mleko.

Oglas

Kesić nam je objasnio i koja su to tri nova statusna simbola u Srbiji i kada prestajemo da budemo bogati i postajemo Šolak i Đilas.Po svemu sudeći, novi dokazi srpskog bogatsva neće više biti samo BMW i stan u Beogradu na vodi.Video sa celokupnom Kesićeve analize nestašica i poskupljenja u Srbiji pogledajte u videu na početku ovog teksta.Bonus video: Mleka nema i neće ga biti

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=0509rejutra-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="4062802"]***Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare