Oglas

Beograd, 8. avgusta 2024.- Izjava ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandra Martinovića  o 100 dana rada Vlade Srbije. FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/ bs
Aleksandar Martinović Foto:TANJUG/ JADRANKA ILIĆ
Aleksandar Martinović Foto:TANJUG/ JADRANKA ILIĆ

Savez poljoprivrednika Banata traži ostavku ministra Martinovića

autor:
01. okt. 2024. 23:34

Upravni odbor Saveza poljoprivrednika Banata doneo je zvaničnu odluku da se zahtevima koji su i mejlom poslati Ministarstvu poljoprivrede doda i zahtev za momentalnom ostavkom ministra Aleksandra Martinovića.

Oglas

„Posle izjave ministra poljoprivrede Aleksandra Martinovića u Skupštini republike Srbije o udruženjima poljoprivrednika i zbog totalne nekompetentnosti i totalne lenjosti u radu resornog ministra tražimo momentalnu ostavku ministra"

" Izjave, koje je dao o udruženjima poljoprivrednika, može da daje na nekim užim skupovima – tipa takmičenje lažova ili u nekim poslaničkim klubovima svoje stranke sa stranačkim kolegom Marjanom Rističevićem predsednikom lažne Seljačke stranke“, naveli su iz Saveza poljoprivrednika Banata, prenosi N1.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare