Srpski teniser Novak Đoković savladao je Argentinca Tomasa Martina Ečeverija sa 2:0 (6:3, 6:2) u drugom kolu mastersa u Parizu.

Najbolji na svetu već zna narednog rivala, a to je Holanđanin Talon Grikspor.

Nezaustavljiv je bio Đoković tokom ovog duela i Ečeveriji bukvalno nije imao rešenja za servis protivnika koji je bio na visokom nivou.

U prvom setu velika borba se vodila sve do rezultata 3:3 kada je Novak uglavnom igrao pasivno i dopuštao je Argentincu da igra bez pritiska.

To se promenilo veoma brzo i posle prvog brejka došao je prvi set, a zatim i još dva gema u drugom i to je bilo dovoljno da se slomi protivnik.

Posle rezultata 2:1 u drugom setu Đoković je ponovo napravio mini seriju i osvojio je tri gema zaredom.

Odgovorio je Ečeveri gemom bez izgubljenog poena, ali nije mogao do brejk lopti i najbolji teniser sveta je slavio posle samo 85 minuta.

Đoković - Ečeveri 6:3, 6:2;